Greitos skyrybos

SANTUOKOS NUTRAUKIMAS ABIEJŲ SUTUOKTINIŲ BENDRU SUTIKIMU ("SKYRYBOS TAIKIAI")

Skyrybų sutartį ir prašymą teismui gaukite internetu!

 

Nusprendėte skirtis bendru sutikimu ir nežinote, nuo ko pradėti skyrybas?
Kilo su skyrybų dokumentų parengimu susijusių klausimų?
Jei taip - žemiau nurodyta informacija Jums bus naudinga.


Santuokos nutraukimas bendru sutuoktinių susitarimu yra pats paprasčiausias, pigiausias ir greičiausias būdas nutraukti santuoką.

Kodėl?
Skiriantis šiuo būdu teismas išskiria nemokamai.
Teismo sprendimas nutraukti santuoką priimamas per 30 dienų.

Kada galima nutraukti santuoką bendru sutikimu?

Tam reikalingos šios sąlygos:
  1. Nuo santuokos sudarymo yra praėję daugiau nei vieneri metai.
  2. Abu sutuoktiniai yra raštu sudarę sutartį dėl santuokos nutraukimo pasekmių (turto padalijimo, vaikų išlaikymo ir pan.). Tokią sutartį Jūsų konkrečiam atvejui parengia ARTILEX.
  3. Yra parengtas specialus atitinkantis prašymas teismui, atitinkantis įstatymų numatytus reikalavimus. Prašymą parengia ARTILEX.

Prašymo teismui dėl santuokos nutraukimo bendru sutuoktinių sutikimu ir sutarties dėl santuokos nutraukimo pasekmių parengimo kainos derinamos individualiai įvertinus Jūsų skyrybų situacijos sudėtingumą.

Jums tereikės pasirašyti mūsų parengtą sutartį dėl santuokos nutraukimo pasekmių, prašymą teismui, pridėti santuokos liudijimą, pažymas iš VĮ „Registrų centras“ apie nekilnojamąjį turtą, pažymas iš VĮ „Regitra" apie turimas transporto priemones (kokias pažymas Jūsų atvejui reikia išsiimti – mes Jus informuosime) bei kt. reikalingus dokumentus ir viską išsiųsti į teismą. Daugeliu atvejų Jums net nereikės dalyvauti teisme.

Susisiekite su mumis: info@artilex.lt. Elektroniniu paštu kreipiantis dėl šių skyrybų dokumentų parengimo, teisinė konsultacija - nemokama.

Skyrybų sutarčiai ir prašymui parengti reikalingų dokumentų kopijas (santuokos liudijimo, dokumentų, susijusių su skoliniais įsipareigojimais (lizingo, paskolos sutartys) ir kt.) galima pateikti elektroniniu būdu (el. paštu nuskenuotus, nufotografuotus ar faksu).
Negalite dokumentų kopijų atsiųsti elektroniniu būdu? Ne bėda. Mes Jums atsiųsime anketą, kurią Jums užpildžius, galėsime parengti skyrybų sutartį ir prašymą teismui. Arba reikalingų dokumentų kopijas galima atsiųsti mums paprastu paštu (kopijas vėliau grąžinsime).
Jei netinka nė vienas iš šių variantų, dokumentų kopijas už papildomą mokestį galite perduoti ARTILEX advokatei Vilniuje (būtina iš anksto susitarti).

Ar gali būti paprasčiau ir patogiau?

 

Taip pat teikiame kitas paslaugas:

  • išimame teismui reikalingas pažymas;
  • teikiame advokato atstovavimo teisme paslaugas.

Jei sutuoktinis nenori nutraukti santuokos, rengiame ieškinius teismui nutraukiant santuoką dėl vieno sutuoktinio kaltės.

Jei nenorite nutraukti santuokos, bet norite prisiteisti alimentus vaikui, juos padidinti ar sumažinti (kai alimentai jau buvo priteisti per teismą), parengsime teismui ieškinį dėl išlaikymo vaikui priteisimo, padidinimo ar sumažinimo.