SKYRYBOS GYVENANTIEMS UŽSIENYJE

SANTUOKOS NUTRAUKIMAS ABIEJŲ SUTUOKTINIŲ BENDRU SUTIKIMU ("SKYRYBOS TAIKIAI")

Nusprendėte skirtis bendru sutikimu ir nežinote, nuo ko pradėti skyrybas? Norite santuoką nutraukti negrįžę į Lietuvą?

Mes Jums padėsime. Surinksime visas teismui reikalingas pažymas, parengsime visus skyrybų dokumentus, mūsų advokatai atstovaus Jūsų interesus teisme.


Santuokos nutraukimas bendru sutuoktinių susitarimu yra pats paprasčiausias, pigiausias ir greičiausias būdas nutraukti santuoką.

Kodėl?

Skiriantis šiuo būdu teismas išskiria nemokamai.

Teismo sprendimas nutraukti santuoką priimamas per 30 dienų.


Kada galima nutraukti santuoką bendru sutikimu?

Tam reikalingos šios sąlygos:
  1. Nuo santuokos sudarymo yra praėję daugiau nei vieneri metai.
  2. Abu sutuoktiniai yra raštu sudarę sutartį dėl santuokos nutraukimo pasekmių (turto padalijimo, vaikų išlaikymo ir pan.). Tokią sutartį Jūsų konkrečiam atvejui parengia ARTILEX.
  3. Yra parengtas specialus prašymas teismui, atitinkantis įstatymų numatytus reikalavimus. Prašymą parengia ARTILEX.

Prašymo teismui dėl santuokos nutraukimo bendru sutuoktinių sutikimu ir sutarties dėl santuokos nutraukimo pasekmių parengimo kaina - 220 Eur (tuo atveju, jei į skyrybų dokumentus netraukiama informacija apie ne Lietuvoje įgytą turtą, turimus skolinius įsipareigojimus).

Pažymų iš VĮ „Regitra“, VĮ „Registrų centras“ apie transporto priemones, nekilnojamąjį turtą abiejų sutuoktinių vardu išėmimas - 80 Eur. 

Mūsų advokatai Jūsų vardu skyrybų dokumentus pateiks teismui, priims teismo siunčiamus dokumentus Jūsų vardu, atliks bylos priežiūrą teisme. Kaina už šias paslaugas - 90 Eur.

Tokio pobūdžio skyrybų bylas teismai dažniausiai išnagrinėja rašytinio proceso tvarka (be sutuoktinių ir advokato dalyvavimo teismo posėdyje). Tuo atveju, jei teismas visgi paskirtų žodinį bylos nagrinėjimą, papildomai kainuotų advokato atstovavimas teismo posėdyje. Advokato atstovavimo teismo posėdyje kaina priklauso nuo miesto, kuriame būtų nagrinėjama skyrybų byla.


Susisiekite su mumis: info@artilex.lt, +37067883748. Elektroniniu paštu kreipiantis dėl šių skyrybų dokumentų parengimo, teisinė konsultacija - nemokama.